سوالات متداول

آیا امکان برقراری تماس مستقیم و بی واسطه با شرکتها و تولید کنندگان کره ای وجود دارد؟

بله. هدف اصلی پورتال تجارت الکترونیک کره جنوبی و ایران ایجاد امکان تماس مستقیم و بدون واسطه میان شرکتها، تولیدکنندگان و تجار کره ای و ایرانی است.
پورتال تجارت الکترونیک کره جنوبی و ایران ضمن ارائه جزئیات و مشخصات کامل محصولات درج شده، اطلاعات تولیدکننده و یا نماینده مستقیم فروش محصولات را نیز در سایت قرار داده است تا بازرگانان و تجار ایرانی بتوانند به راحتی و بدون هیچگونه واسطه ای با شرکتها و تولیدکنندگان در کره جنوبی ارتباط برقرار نمایند.

در صورت نیاز آیا امکان همکاری با گروه تجاری آستابا برای برقرار روابط تجاری با شرکتهای کره ای وجود دارد؟

فرآیند فعالیت های تجاری شرکتهای کره ای و ایرانی به دلایل مختلفی مانند تفاوت فرهنگ عمومی و تجاری، تفاوت زبان، میزان و نحوه استفاده از تکنولوژی‌های اطلاعات و ارتباطات، متفاوت می باشد. همین امر می تواند ارتباط تجاری کارآمد و سریع میان بازرگانان، تجار و تولید کنندگان ایرانی و شرکتهای کره ای را تحت تاثیر قرار دهد.
گروه تجاری آستابا به لطف سال ها تجربه ارزشمند خود در تجارت مستقیم با شرکتها، تولیدکنندگان و تجار کره ای و ایرانی،‌ آماده است تا در صورت درخواست بازرگانان و تجار محترم ایرانی، در کلیه فرآیندهای مربوطه از آغاز تماسهای اولیه، مکاتبات مختلف، استعلام قیمت اولیه، دریافت نمونه کالا از تولید کننده کره ای، مذاکرات جهت تعیین قیمت نهایی محصول، خرید محصول، تبادلات مالی و حمل محصول به ایران همکاری و مساعدت لازم را به عمل آورد.
برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دپارتمان تجاری گروه آستابا و از طریق آدرس ایمیل contact@astaba.com تماس حاصل فرمایید.

چرا قیمت محصولات در سایت ذکر نشده است؟

هدف اصلی پورتال تجارت الکترونیک کره جنوبی و ایران ایجاد امکان تماس مستقیم و بدون واسطه میان تجار کره ای و ایرانی است. بنابراین توافق در مورد قیمت محصولات بر اساس مذاکرات مستقیم میان طرفین و با توجه به فاکتورهایی مانند حجم سفارش و نحوه پرداخت وجه حاصل می شود.
تولیدکنندگان کره ای که در پورتال تجارت الکترونیک کره جنوبی و ایران عضویت دارند پس از دریافت استعلام، قیمت اولیه محصول را برای خریدار ایرانی ارسال خواهند نمود.

چگونه می توانم از محصول موجود و شرکت تولیدکننده آن در کره جنوبی اطمینان حاصل کنم؟

در پورتال تجارت الکترونیک کره جنوبی و ایران صرفا محصولات ساخت کره جنوبی و یا ساخت چین تحت لیسانس کره جنوبی قرار داده شده است و کیفیت نمونه محصول توسط تیم کنترل کیفیت گروه تجاری آستابا بررسی می شود. به علاوه، اصالت مدارک شرکت تولیدکننده و همچنین مدارک و استانداردهای ارائه شده برای محصول مورد بررسی دقیق قرار می گیرند.
با این حال، گروه تجاری آستابا به بازرگانان و تجار محترم ایرانی توصیه می کند که قبل از انجام سفارش نهایی،‌ پرداخت وجه و حمل محصول، از تولیدکننده کره ای درخواست نمایند که نمونه محصول، مدارک و استانداردهای مربوطه آن جهت بررسی کامل و تصمیم گیری نهایی به خریدار ایرانی ارسال شود.
لازم به ذکر است که در صورت بروز هرگونه مشکل در کیفیت محصول نهایی دریافت شده، تبادلات مالی،‌حمل و نقل محصول و یا بروز اختلاف (به هر دلیلی) میان تولید کننده کره ای و خریدار ایرانی، گروه تجاری آستابا هیچگونه مسئولیتی را مقبل نخواهد شد.

هزینه و زمان تقریبی حمل محصولات از کره جنوبی به ایران چگونه است؟

هزینه حمل و نقل محصول از کره جنوبی (بندر بوسان و یا اینچئون) به ایران، با توجه به نوع محصول، هزینه بیمه محصول، نوع و حجم کانتینر (۲۰ فوت،۴۰ فوت، یخچال دار، ساده) متفاوت می باشد. لذا جهت اطلاع از هزینه حمل و نقل کالا از کره جنوبی به ایران، با مشاورین خود در گروه تجاری آستابا و با آدرس ایمیل contact@astaba.com تماس حاصل فرمایید.
زمان تقریبی حمل محصول به ایران از طریق هوایی حدود ۴ تا ۷ روز و از طریق دریا بین ۱۵ تا ۳۰ روز می باشد.

آیا امکان دریافت نمونه کالا قبل از سفارش نهایی وجود دارد؟

با توجه به اینکه در پورتال تجارت الکترونیک کره جنوبی و ایران تماس میان شرکتها، تولیدکنندگان و تجار کره ای و ایرانی به صورت مستقیم و بدون واسطه انجام می پذیرد، دریافت نمونه کالا باید به طور مستقیم و توسط خریدار ایرانی از تولید کننده کره ای درخواست شود.
گروه تجاری آستابا به بازرگانان و تجار محترم ایرانی توصیه اکید می کند که قبل از انجام سفارش نهایی،‌ پرداخت وجه و حمل محصول، از تولیدکننده کره ای درخواست نمایند که نمونه محصول جهت بررسی کامل و تصمیم گیری نهایی به خریدار ایرانی ارسال شود.

آیا تولیدکننده در کره جنوبی مسئولیت ترخیص در ایران را نیز قبول خواهد کرد؟

خیر، تولیدکننده بسته به نوع قرارداد (CIF و یا FOB) تنها مسئولیت ارسال کالا را بر عهده خواهد گرفت و تمامی امور مربوط به ترخیص و حمل و نقل داخل ایران بر عهده خریدار خواهد بود. برای تسهیل امور گمرکی در ایران معمولا از شرکت های حمل و نقل داخلی و ترخیص کاران مربوطه استفاده می گردد.

آیا پس از استعلام سفارش، پیش فاکتور را برای من ارسال می کنید؟

پس از استعلام قیمت کالاهای کره ای، شرکت تولیدکننده قیمت نهایی محصول را برای بازرگان محترم به صورت پیش فاکتور ارسال خواهد نمود. فاکتور اصلی تنها پس از پرداخت به خریدار ارائه خواهد شد.

عضویت در گروه تلگرام پورتال تجارت الکترونیک کره جنوبی و ایران چه مزایایی دارد؟

تجار و بازرگانان محترم ایرانی با عضویت در گروه تلگرام پورتال تجارت الکترونیک کره جنوبی و ایران، علاوه بر کسب اطلاع از محصولات جدید می توانند از تسهیلات ویژه ای مانند ملاقات های تجاری با شرکتها و تولیدکنندگان کره جنوبی، شرکت در نمایشگاه های تخصصی، دریافت بلیط رایگان سفر برای شرکت در ملاقات های تجاری در کره جنوبی و دیگر مزایا بهره مند شوند.